Monbu Novi Sad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za ljubitelje Japana i japanske kulture ( tradicionalne i moderne ), muzike, filmova, pozorišta, animea, mangi, knjiga ...
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 'ello!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Jovanlisac

Jovanlisac


Broj poruka : 6
Datum upisa : 18.03.2014
Godina : 31
Lokacija : Vrbas,Novi Sad

'ello! Empty
PočaljiNaslov: 'ello!   'ello! EmptySre Mar 19, 2014 12:31 am

Ime mi je Jovan Šuvakov, dolazim iz Vrbasa, a trenutno stanujem u Novom Sadu. Anime sam krenuo gledati u Srednjoj kada se poceo davati Bleach na TV-u (posto tada nisam jos imao internet) i od tada sam presao na druge vece naslove kao sto je one piece i fairy tail. Posle toga sam poceo gledati razlicite zanrove koje uglavnom ukljucuju fantasy,slice of life,drama elemente.
   Sto se tice mojih interesa cesto sam online, ili gledam serije (igrane tipa scrubs,community),
ili anime ili igram League of Legends ili Guild Wars 2. Volim drustvene igre i karticne igre kao sto su MTG i Yu-Gi-Oh. Uglavnom Slusam Rock muziku (Foo Fighters, Evanescence, The Offspring, Skillet).

TL,DR: Volim se igrati online i offline i gledati filmove u drustvu i radujem se stvaranju novih prijateljstava, vidimo se uskoro.
Nazad na vrh Ići dole
237q
Admin
237q


Broj poruka : 27
Datum upisa : 18.10.2013
Godina : 30
Lokacija : Novi Sad

'ello! Empty
PočaljiNaslov: Re: 'ello!   'ello! EmptySre Mar 19, 2014 4:19 am

Dobrodosao i uzivaj na forumu! Smile
Nazad na vrh Ići dole
 
'ello!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Monbu Novi Sad :: Dobrodošlica :: Predstavite se-
Skoči na: