Monbu Novi Sad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za ljubitelje Japana i japanske kulture ( tradicionalne i moderne ), muzike, filmova, pozorišta, animea, mangi, knjiga ...
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 paradajz (cvekla in disguise)

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
paradajzuliftu

paradajzuliftu


Broj poruka : 12
Datum upisa : 09.03.2014
Godina : 30

paradajz (cvekla in disguise) Empty
PočaljiNaslov: paradajz (cvekla in disguise)   paradajz (cvekla in disguise) EmptyNed Mar 09, 2014 11:43 pm

bounce 

evo paradajza, mada me neki (zapravo jedna osoba) znaju kao i cvekla, a ja očigledno imam neki nedovršeni posao sa povrćem
elem, ja sam isidora, neki su me upoznali i na manga radionici, a neki nisu uopšte, tako da evo prilike

nastade monbu, a ja odlučila da povratim svoju izgubljenu ljubav u mangu i anime
iako ljubitelj japana već godinama, već tri godine ništa pametno nisam pogledala ni pročitala
novonastali fan hayaoa miyazakija i shingeki no kyojin

generalno volim da istražujem sve vezano za istočnu aziju - japan, koreju, kinu, tajland posebno; jako volim njihove jezike i kulturu, a ponajviše muziku. trenutno dosta slušam korejske indie bendove tipa busker busker, urban zakapa i 10cm, a iz japana (i tajlanda, donekle) susumua hirasawu i obožavam da čitam murakamija

studiram žurnalistiku, uništavam sve što dotaknem, volim voćni jogurt, analizu rukopisa i da se zaljubljujem u ljude koji ne znaju da postojim

to je otprilike to  Basketball
Nazad na vrh Ići dole
237q
Admin
237q


Broj poruka : 27
Datum upisa : 18.10.2013
Godina : 30
Lokacija : Novi Sad

paradajz (cvekla in disguise) Empty
PočaljiNaslov: Re: paradajz (cvekla in disguise)   paradajz (cvekla in disguise) EmptyPon Mar 10, 2014 6:00 am

CVEKLA ZAUVEK!
Nazad na vrh Ići dole
paradajzuliftu

paradajzuliftu


Broj poruka : 12
Datum upisa : 09.03.2014
Godina : 30

paradajz (cvekla in disguise) Empty
PočaljiNaslov: Re: paradajz (cvekla in disguise)   paradajz (cvekla in disguise) EmptyPon Mar 10, 2014 9:35 am

Dunjaaaaa <3
Nazad na vrh Ići dole
Makarony
Admin
Makarony


Broj poruka : 29
Datum upisa : 15.10.2013
Godina : 37
Lokacija : Neoplanta

paradajz (cvekla in disguise) Empty
PočaljiNaslov: Re: paradajz (cvekla in disguise)   paradajz (cvekla in disguise) EmptyPon Mar 10, 2014 9:46 am

Werukomu! Very Happy svaki fan SnK je nas prijatelj! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
paradajzuliftu

paradajzuliftu


Broj poruka : 12
Datum upisa : 09.03.2014
Godina : 30

paradajz (cvekla in disguise) Empty
PočaljiNaslov: Re: paradajz (cvekla in disguise)   paradajz (cvekla in disguise) EmptyPon Mar 10, 2014 10:11 am

YEEESSSH! jako sam kul i imam opening kao ringtone  bounce 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





paradajz (cvekla in disguise) Empty
PočaljiNaslov: Re: paradajz (cvekla in disguise)   paradajz (cvekla in disguise) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
paradajz (cvekla in disguise)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Monbu Novi Sad :: Dobrodošlica :: Predstavite se-
Skoči na: