Monbu Novi Sad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za ljubitelje Japana i japanske kulture ( tradicionalne i moderne ), muzike, filmova, pozorišta, animea, mangi, knjiga ...
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Devojčica iz ПЊО

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
anninthepwo

anninthepwo


Broj poruka : 11
Datum upisa : 18.10.2013
Godina : 78
Lokacija : Ruma, Novi Sad, Sremski Karlovci, Italija, PWO

Devojčica iz ПЊО Empty
PočaljiNaslov: Devojčica iz ПЊО   Devojčica iz ПЊО EmptySub Okt 19, 2013 5:58 am

КОНИЋИВА МИНА САН!

Kao što vas nekoliko zna, ime mi je Ana i ponosni sam član Monbu-a. Ljudi me uglavnom zovu svakakvim nadimcima (Annie na primer) tako da zovite me kako god hoćete dokle god to nije ANO. Rođena pre nekoliko godina u Ceseni (Italija) nakon čega sam se preselila u Srbiju. Sada živim u Rumi a stanujem u Karlovcima (što bi značilo da sam radnim danima u ovom drugom selu zbog škole a vikendom u prvom selu zbog života). Bez obzira na sve, duša mi je izgubljena negde u dalekom Japanu, tako da ostalo nema mnogo veze.
Poznati sam poliglota u svom hoodu i tečno pričam srpski, hrvatski, bosanski, crnogorski, italijanski, engleski a skoro toliko razumem i pričam španski i francuski. Na ovu listu ću svakako dodati japanski i korejski vrlo uskoro.
Japančiće volim recimo otkad znam za sebe, od malena su mi bili slatki i zanimljiviji a i vremenom sam otkrivala da su moje prve ljubavi (DBZ, Detective Conan [Digimone&Pokemone neću da spomenem jer su mejnstrim], Pčelica Maja, Calimero i drugari) zapravo nastale u Japanu~ Kasnije se moja ljubav razvijala i počela sam da se interesujem i za kulturu i jezik.
Što se anime-a i mangi tiče, nisam neki veliki fan. Mora biti nešto mnoooogo dobro da bih se zapravo emotivno vezala. U to od ovih novijih svakako spada SNK. A kada su mange u pitanju, to mrzim čitati preko neta tako da tu spadaju samo one-shot horror mange (Junji Ito, Kakizaki Masasumi, Furuya Usamaru, Mochizuki Minetaro, Nakayama Masaaki, Kago Shintaro itd).

Kada se priča o drugom vidu japanske moderne kulture, tu sam mnogo aktivnija i zainteresovanija. Verni sam visual kei fan i najdraže ljubavi na svetu su mi Minami i Haru (♥DOGOCRO♥). Za njih bih ceo svoj swag dala (kao i za otkrivanje Minamijevog godišta). Slušam ovu muzikicu od nekog sedmog razreda mada je u tom periodu to bilo mnogo manje zastupljeno u mom srcu.

Što se tiče ostalih stvari koje volim, tu su uvek; životinje (sve ih volim ALI: žutocrni insekti koji te bodu su zli, crne buljave krilate glupače koje idu na fekalije su beskorisne i mršavi zujasti krilati vampiri previše vole moju krv); sakupljanje sličica, stikera, postera i lepljenja svega toga po sobi; lutke; ukrašavanje telefona; slanje i dobijanje pisama iz Japana; video igrice (iako ne podnosim ljude koje ih igraju); mašnice; istoriju; svoju leopardastu oteji guštericu Shylinu i tako još nekoliko stvari.

Životna vkei saputnica, rival i najdraži i najvoljeniji ker iz Orkestra Paralelnog sveta: Dunja - za nju važi isto što i za Harua i Minamija.

To bi otprilike bilo to od mene.
(tl;dr)

Ljubi vas Anka i šalje pozdrave iz ПЊО-а ~
Nazad na vrh Ići dole
Tumoshimo

Tumoshimo


Broj poruka : 41
Datum upisa : 18.10.2013
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Devojčica iz ПЊО Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojčica iz ПЊО   Devojčica iz ПЊО EmptySub Okt 19, 2013 6:12 am

Dobrodosla & hf! Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://tumoshimo.deviantart.com/
237q
Admin
237q


Broj poruka : 27
Datum upisa : 18.10.2013
Godina : 30
Lokacija : Novi Sad

Devojčica iz ПЊО Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojčica iz ПЊО   Devojčica iz ПЊО EmptySub Okt 19, 2013 6:36 am

ZDRAVO ANKA!
voli i tebe tvoja drugarica iz ПЊО-а <3 cat 
Nazad na vrh Ići dole
\_(@_@)_/ BOZIJA_GRESKA

\_(@_@)_/ BOZIJA_GRESKA


Broj poruka : 6
Datum upisa : 18.10.2013
Godina : 22
Lokacija : Novi Sad

Devojčica iz ПЊО Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojčica iz ПЊО   Devojčica iz ПЊО EmptySub Okt 19, 2013 6:51 am

Pozdrav od onog dede sto deli pesme o Severini <3
Nazad na vrh Ići dole
Makarony
Admin
Makarony


Broj poruka : 29
Datum upisa : 15.10.2013
Godina : 37
Lokacija : Neoplanta

Devojčica iz ПЊО Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojčica iz ПЊО   Devojčica iz ПЊО EmptySre Okt 23, 2013 10:36 am

Werukomu! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Devojčica iz ПЊО Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojčica iz ПЊО   Devojčica iz ПЊО Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Devojčica iz ПЊО
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Monbu Novi Sad :: Dobrodošlica :: Predstavite se-
Skoči na: