Monbu Novi Sad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za ljubitelje Japana i japanske kulture ( tradicionalne i moderne ), muzike, filmova, pozorišta, animea, mangi, knjiga ...
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Marvel Disc Wars - The Avengers

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Makarony
Admin
Makarony


Broj poruka : 29
Datum upisa : 15.10.2013
Godina : 37
Lokacija : Neoplanta

Marvel Disc Wars - The Avengers Empty
PočaljiNaslov: Marvel Disc Wars - The Avengers   Marvel Disc Wars - The Avengers EmptySre Okt 23, 2013 3:01 pm

Na prolece 2014 nas ocekuje anime serijal od Toei Animation pod nazivom Marvel Disc Wars - The Avengers, a Bandai ce biti zaduzen za prodaju figura superheroja. Prica je sledeca: naprava pod nazivom "Disc" je napravljena za hvatanje negativaca. Ali, zahvaljujuci Lokiju, u napravu bivaju zarobljeni i heroji i negativci iz celog sveta. Usred svog tog haosa pet tinejdzera dolaze u mogucnost da oslobodi zarobljene heroje preko programa "Biocode". Ta mladjarija dobija pet diskova od Spiderman-a, koji je jedva uspeo da se spasi zarobljavanja, i sa tim diskovima mogu da vrate nazad Iron Man-a, Captain America, Thor, Hulk i Wasp-a.

Ja se nadam da ce ovo biti dobar serijal posto radi Toei, al zivi bili pa videli Very Happy

Marvel Disc Wars - The Avengers 2013-10-23-151440
Nazad na vrh Ići dole
Tumoshimo

Tumoshimo


Broj poruka : 41
Datum upisa : 18.10.2013
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Marvel Disc Wars - The Avengers Empty
PočaljiNaslov: Re: Marvel Disc Wars - The Avengers   Marvel Disc Wars - The Avengers EmptySub Okt 26, 2013 6:54 am

Hm... cisto sumnjam. =.=

Bio je Iron Men, dosadio mi i prekino sam gledanje.
Bio je Blade, smorio me i prekino sam.
Bio je Wolverine, posle 1 ep... prestao sam sa gledanjem.
...
Ovaj ce definitivno biti iste sudbine.

Jednostavno, ti americki superheroji me smore kada se pojave u animeu... skroz mi pokvare uzitak za gledanje.
Nazad na vrh Ići dole
http://tumoshimo.deviantart.com/
 
Marvel Disc Wars - The Avengers
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Guild Wars 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Monbu Novi Sad :: Anime :: Generalni Anime Talk-
Skoči na: