Monbu Novi Sad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za ljubitelje Japana i japanske kulture ( tradicionalne i moderne ), muzike, filmova, pozorišta, animea, mangi, knjiga ...
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 code 237Q

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
237q
Admin
237q


Broj poruka : 27
Datum upisa : 18.10.2013
Godina : 30
Lokacija : Novi Sad

code 237Q Empty
PočaljiNaslov: code 237Q   code 237Q EmptySub Okt 19, 2013 2:11 am

Dunja, vas public relations zastupnik i najveci novosadski visual kei fangirl (izmedju mene i Ane se vodi vecita bitka oko tog trona though Very Happy)

Zivim u svetu koji sam za sebe stvorila. To je jedan lep svet.
Dugogodisnja ljubav i vecna inspiracija mi je visual kei.
Zivim kao zamisljeni sesti clan Orkestra Paralelnog Sveta (DOG inthe PWO); ludim, grizem i ujedam za Awoi (アヲイ); Divim se, zivim, umirem i udajem se za Masu (聖, ex Dolly).
Japanski jezik ucim od sedmog razreda osnovne skole. Uz njega, tecno govorim engleski i srpski. Nesto manje tecno govorim ali dobro razumem nemacki. Ucila sam i francuski, korejski, latinski i starogrcki, i snalazim se u tekstovima na tim jezicima.
Volim da sijem i da se bavim modom i kostimografijom. Obozavam barokne haljine, kao i cabaret, circus i couture kostime.
Rekla bih da studiram graficki dizajn, ali to nije studiranje, vec svakodnevno bavljenje hobijem. Zelim da usavrsim ilustraciju, i jednom radim kao dizajner i ilustrator za plakate za pozorisne predstave, knjige, casopise, ili /dajbozevisualkei/ CD covere i album artove.  
Skupljam Bratz lutke, oblacim ih, svlacim ih, skidam farbu sa lica, nanosim farbu na lica, polivam ih vrelom vodom i friziram.
Gajim neiscrpnu strast prema znanju, ucenju, skolstvu, informacijama; klasicnim, srednjevekovnim, novovekovnim, modernim i postmodernistickim umetnickim delima; violinama, Mariji Antoaneti i Adolfu Hitleru (istoriju pisu pobednici, a na nama je da li cemo istoriju koja se uci u skolama prihvatiti kao definitivnu ili zeleti da prosirimo svoju sliku o svetu i uvidimo da niko nije ni definitivno los, ni definitivno dobar).
Obozavam macke i osecam se ne samo pocastvovano, vec na neki nacin i blagosloveno neiscrpnom neznosti i ljubavlju svoje ljubimice Katherine.
Mnogim ljudima se divim, jos vise ljudi volim, ali imam samo 2 idola na ovom svetu-vec pomenuti Masa, i moj otac, za mene (a sudeci po komentarima na njegovom sajtu i za jos dosta upucenih ljudi) najveci vojvodjanski slikar u poslednjih 100 godina, Giga Dile Djuragic.
Volim da pricam o sebi i svojim iskustvima, pogotovo ako smatram da drugim ljudima mogu time pomoci.
Ponekad pisem. Svoje tajne retko cuvam, tudje jos redje otkrivam. Volim da komuniciram.
Neki me smatraju alkoholicarom, ali ja smatram da samo uzivam u stanju u kom su mi sva osecanja ekstremizovana. Volim osecanja, dobra ili losa, jer su dokaz o zivotu mog duha.
Korisnicko ime 237Q koristim online vec godinama, i svasta o mladoj meni mozete iskopati sa tom informacijom.

Ladies and gentlemen, ova osoba sto mnogo voli da pise o sebi se svecano odjavljuje!
Nazad na vrh Ići dole
\_(@_@)_/ BOZIJA_GRESKA

\_(@_@)_/ BOZIJA_GRESKA


Broj poruka : 6
Datum upisa : 18.10.2013
Godina : 22
Lokacija : Novi Sad

code 237Q Empty
PočaljiNaslov: Re: code 237Q   code 237Q EmptySub Okt 19, 2013 3:20 am

And makes the best Jpop/Jrock/Visual Kei/Kpop parties known to man.
Nazad na vrh Ići dole
anninthepwo

anninthepwo


Broj poruka : 11
Datum upisa : 18.10.2013
Godina : 78
Lokacija : Ruma, Novi Sad, Sremski Karlovci, Italija, PWO

code 237Q Empty
PočaljiNaslov: Re: code 237Q   code 237Q EmptySub Okt 19, 2013 5:24 am

Volim ja tebe čak iako se doživotno budemo borile za tron (pod tron uglavnom mislim i na Haruovo srce) i jedina si osobica sa kojom bih sve to delila!

yolo $wag MOLEX!
Nazad na vrh Ići dole
Tumoshimo

Tumoshimo


Broj poruka : 41
Datum upisa : 18.10.2013
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

code 237Q Empty
PočaljiNaslov: Re: code 237Q   code 237Q EmptySub Okt 19, 2013 5:54 am

'ello! Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://tumoshimo.deviantart.com/
237q
Admin
237q


Broj poruka : 27
Datum upisa : 18.10.2013
Godina : 30
Lokacija : Novi Sad

code 237Q Empty
PočaljiNaslov: Re: code 237Q   code 237Q EmptySub Okt 19, 2013 6:05 am

@annie MOLEX <3

@minhovic NISAM HTELA DA SE HVALIM OK
Nazad na vrh Ići dole
Makarony
Admin
Makarony


Broj poruka : 29
Datum upisa : 15.10.2013
Godina : 37
Lokacija : Neoplanta

code 237Q Empty
PočaljiNaslov: Re: code 237Q   code 237Q EmptySre Okt 23, 2013 10:37 am

Ta ajde i tebi da pozelim dobrodoslicu, da ne bude da je predsednik sad ovakav ili onakav XD
Nazad na vrh Ići dole
237q
Admin
237q


Broj poruka : 27
Datum upisa : 18.10.2013
Godina : 30
Lokacija : Novi Sad

code 237Q Empty
PočaljiNaslov: Re: code 237Q   code 237Q EmptySre Okt 23, 2013 10:41 pm

najzad! mislila sam da me ne volis!!
Nazad na vrh Ići dole
Makarony
Admin
Makarony


Broj poruka : 29
Datum upisa : 15.10.2013
Godina : 37
Lokacija : Neoplanta

code 237Q Empty
PočaljiNaslov: Re: code 237Q   code 237Q EmptyPet Okt 25, 2013 7:08 pm

Ta ajte molim vas, di tako nesto uopste da pomislite?! Ja vas zdravo mnogo voledem, ko lala sto vole sunke iz pušnice Very Happy a to je zdravo mlogo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





code 237Q Empty
PočaljiNaslov: Re: code 237Q   code 237Q Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
code 237Q
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 237Q

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Monbu Novi Sad :: Dobrodošlica :: Predstavite se-
Skoči na: