Monbu Novi Sad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za ljubitelje Japana i japanske kulture ( tradicionalne i moderne ), muzike, filmova, pozorišta, animea, mangi, knjiga ...
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Seven Souls in the Skull Castle (film na pozornici)

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Makarony
Admin
Makarony


Broj poruka : 29
Datum upisa : 15.10.2013
Godina : 37
Lokacija : Neoplanta

Seven Souls in the Skull Castle (film na pozornici) Empty
PočaljiNaslov: Seven Souls in the Skull Castle (film na pozornici)   Seven Souls in the Skull Castle (film na pozornici) EmptySre Okt 23, 2013 10:53 am



[You must be registered and logged in to see this link.]

Nedavno sam naisao na trailer za ovo delo i mogu reci da me je prosto oduvalo koliko je dobro Very Happy Prica, borba, efekti, kao da je pravi film u pitanju, a ne pozorisna predstava. Da nema pojedinih scena koje su snimane iz pravca gledalista, nikad ne bih ni predpostavio da je u pitanju predstava. A posto sam veliki zaljubljenik u samuraje, mogao sam samo da gledam i da balavim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zorica




Broj poruka : 5
Datum upisa : 18.10.2013
Lokacija : Kać

Seven Souls in the Skull Castle (film na pozornici) Empty
PočaljiNaslov: Re: Seven Souls in the Skull Castle (film na pozornici)   Seven Souls in the Skull Castle (film na pozornici) EmptyPet Okt 25, 2013 1:12 am

Divno. ^^ Original naslov je Dokuro-jo no Shichinin (髑髏城の七人) Inace, pozorisne predstave na ovaj fazon razbijaju. Gledala sam Hakuouki Shinsengumi Kitan na isti fazon. Cak mi je bio bolji od anime, mogu slobodno da kazem, iako je radnja ista. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tumoshimo

Tumoshimo


Broj poruka : 41
Datum upisa : 18.10.2013
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Seven Souls in the Skull Castle (film na pozornici) Empty
PočaljiNaslov: Re: Seven Souls in the Skull Castle (film na pozornici)   Seven Souls in the Skull Castle (film na pozornici) EmptyPet Okt 25, 2013 7:55 am

LoL, bas brutalno izgleda.Seven Souls in the Skull Castle (film na pozornici) Hell-yes-onion-head-emoticon
Nazad na vrh Ići dole
http://tumoshimo.deviantart.com/
Sponsored content





Seven Souls in the Skull Castle (film na pozornici) Empty
PočaljiNaslov: Re: Seven Souls in the Skull Castle (film na pozornici)   Seven Souls in the Skull Castle (film na pozornici) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Seven Souls in the Skull Castle (film na pozornici)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Monbu Novi Sad :: Kultura Japana :: Filmovi i Serije :: Filmovi-
Skoči na: