Monbu Novi Sad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za ljubitelje Japana i japanske kulture ( tradicionalne i moderne ), muzike, filmova, pozorišta, animea, mangi, knjiga ...
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 The saga of Pera

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Ragora1000

Ragora1000


Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.10.2013

The saga of Pera Empty
PočaljiNaslov: The saga of Pera   The saga of Pera EmptyPon Okt 21, 2013 7:49 am

Zdravo ljudi ja sam Petar, Pera ako vam se više sviđa. Živim u Novom Sadu i volim anime još od malih nogu, za to je kriv, naravno-DBZ Very Happy . Jedini problem je bio što, za razliku od mojih drugova, ja nisam prestao gledati anime već počeo gledati još intenzivnije i jadan ja nisam imao ni sa kim da pričam o novoj epizodi Bleach-a kada bi izašla..... Sad 

Pre jedno 4 meseca su me uputili u ovaj klub i pomalo sam bio skeptičan jer dosada nisma video nijednog sedamnaestogodišnjaka koji gleda Naruto, One piece itd. BRAĆO I SESTRE, KOJI JE TO SAMO BIO ŠOK ZA MENE KADA SAM VIDEO NE SAMO MOJE GODIŠTE VEĆ I STARIJE OD MENE, ISTO ZALUĐENI ZA ANIME, ISTO LUDI KAO JA. BIO SAM NA SEDMOM NEBU. I tako je prošlo moje mračno doba i počela nova, obećavajuća saga Laughing .

Moji hobiji su igranje basketa, ronjenje, anieme, manga, i čitanje neke dobre knjige (fantastike naravno) i najvažnije druženje sa svojim novostečenim društvom koje OBOŽAVAM I ZAHVALAN SAM IM ŠTO SU ME PRIMILI U SVOJU VELIKU, LUDU I SREĆNU PORODICU!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Makarony
Admin
Makarony


Broj poruka : 29
Datum upisa : 15.10.2013
Godina : 37
Lokacija : Neoplanta

The saga of Pera Empty
PočaljiNaslov: Re: The saga of Pera   The saga of Pera EmptySre Okt 23, 2013 10:34 am

Dobrodosao Very Happy Verovao ili ne, ima nas pun grad "matoraca" koji obozavamo anime i mange Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
 
The saga of Pera
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Monbu Novi Sad :: Dobrodošlica :: Predstavite se-
Skoči na: