Za ljubitelje Japana i japanske kulture ( tradicionalne i moderne ), muzike, filmova, pozorišta, animea, mangi, knjiga ...

PrijemGalerijaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Kokice!

Ići dole 
AutorPoruka
Koki-chan

Broj poruka : 11
Datum upisa : 18.10.2013
Godina : 19

PočaljiNaslov: Kokice!   Sub Okt 19, 2013 6:57 pm

Ello, ja sam Vanja, mnogi me znaju kao Vanjofrije. Rodjena sam u Leicesteru u Velikoj Britaniji, onda sam se odselila u JAR, tu sam zivela 3 godine. Nakon toga sam se odselila u Irsku gde sam zivela godinu dana, a posle toga sam se vratila u Englesku gde sam zivela jos godinu dana kad sam napokon dosla vamo. Nema puno toga da se zna o meni, uglavnom provoidm vreme listajuci 9GAG, 4chan i druge sajtove. Volim da gledam Youtube-ere, sviram klavir, crtam (delimicno), volim da radim make up art uglavnom. Obozavam da igram igrice. Omiljene igrice za PS1 su mi FF7, Castlevania: Symphony of the Night i Tomb Raider III, za PS2 Okami i Kingdom Hearts, a za PS3 The Last Of Us. Naravno igrala sam i na drugim konzolama kao sto su Gameboy, Nintendo 64 i Wii iako ih nisam posedovala nikada nazalost, oduvek sam vise bila za Sony. Igram naravno i na PC-u ali mi je pc sranje tako da ne mogu da igram nista ''dobro'', ali su mi omiljene igrice za pc Mount&Blade, Skyrim i Alice the madness returns.
Na fejsu me mozete naci pod imenom ''Zelda Jankovic'' ako hocete.

PS: CUVAJTE SE SOFRONIJA!!
Nazad na vrh Ići dole
Tumoshimo

Broj poruka : 41
Datum upisa : 18.10.2013
Godina : 30

PočaljiNaslov: Re: Kokice!   Sub Okt 19, 2013 7:57 pm

Dobrodosla u nasu novu gajbu. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://tumoshimo.deviantart.com/
Makarony
Admin