Monbu Novi Sad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za ljubitelje Japana i japanske kulture ( tradicionalne i moderne ), muzike, filmova, pozorišta, animea, mangi, knjiga ...
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Security is in da house \m/

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Makarony
Admin
Makarony


Broj poruka : 29
Datum upisa : 15.10.2013
Godina : 36
Lokacija : Neoplanta

Security is in da house \m/ Empty
PočaljiNaslov: Security is in da house m/   Security is in da house \m/ EmptySub Okt 19, 2013 9:40 am

Pozdrav svima. Verujem da me je vecina vec i videla i upoznala uzivo, al eto ponovicu jos jednom. Zovem se Marko, 26 godina mi je, a verujem da me neki sa foruma znaju i pod nick-om Krillin sa starih anime/manga foruma. Ali posto je doslo novo vreme, nova generacija, red je da nick Krillin ode u legendu i novi nick Makarony ugleda svetlost dana Very Happy Anime vec pratim nekih dobrih 15ak godina (aktivno), a prvi anime koji sam pogledao, ako se ne racunaju oni koje sam pogledao kad sam bio malecki je Granzort, sto mi je i jedna od omiljenih anima. Takodje sam fanatik i za japansku istoriju i samuraje, pogotovo vremenski period koji obuhvata bas ova dva navedena. Pratim takodje i sporstka desavanja u Japanu, koja nisu toliko popularna u svetu, ali po kvalitetu ne zaostaju za ostatkom sveta. Takodje, i njihovo rvanje (ne mislim na sumo) pratim koje me svaki put dovodi do situacije da padnem sa stolice od smeha Very Happy Od muzike najvise slusam JRock/Metal, a omiljeni bend mi je Animetal.

Drago mi je da je konacno zazivela ideja o popularizaciji i promovisanju Japanske kulture u Novom Sadu i nadam se da cemo uspeti sa svime sto smo zamislili i povecati ovu nasu zajednicu do nevidjenih razmera Very Happy

Ocekujem dobranu diskusiju ovde! Ako vas nesto zanima, pitajte cheers 
Nazad na vrh Ići dole
237q
Admin
237q


Broj poruka : 27
Datum upisa : 18.10.2013
Godina : 29
Lokacija : Novi Sad

Security is in da house \m/ Empty
PočaljiNaslov: Re: Security is in da house \m/   Security is in da house \m/ EmptySub Okt 19, 2013 11:27 am

zdravo MaRkarony! Kakvi su ti omiljeni Makarony? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Makarony
Admin
Makarony


Broj poruka : 29
Datum upisa : 15.10.2013
Godina : 36
Lokacija : Neoplanta

Security is in da house \m/ Empty
PočaljiNaslov: Re: Security is in da house \m/   Security is in da house \m/ EmptySub Okt 19, 2013 11:51 am

Najvise volem spirale posto su idealne za gulas <3 a ja zdravo voledem gulas Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
237q
Admin
237q


Broj poruka : 27
Datum upisa : 18.10.2013
Godina : 29
Lokacija : Novi Sad

Security is in da house \m/ Empty
PočaljiNaslov: Re: Security is in da house \m/   Security is in da house \m/ EmptySub Okt 19, 2013 12:40 pm

AHAHAHA!
on the serious note, takodje!

Security is in da house \m/ 25q66av
Nazad na vrh Ići dole
Makarony
Admin
Makarony


Broj poruka : 29
Datum upisa : 15.10.2013
Godina : 36
Lokacija : Neoplanta

Security is in da house \m/ Empty
PočaljiNaslov: Re: Security is in da house \m/   Security is in da house \m/ EmptySub Okt 19, 2013 1:07 pm

Hahahahahahahahahahahahaha! Ovako ce se osecati moj buduci asistent/asistentkinja XD
Nazad na vrh Ići dole
SanisBlack
Admin
SanisBlack


Broj poruka : 35
Datum upisa : 26.09.2013
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Security is in da house \m/ Empty
PočaljiNaslov: Re: Security is in da house \m/   Security is in da house \m/ EmptySub Okt 19, 2013 10:56 pm

LoL .. Jel to nesto na moj racun Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://monbu.serbianforum.info
Makarony
Admin
Makarony


Broj poruka : 29
Datum upisa : 15.10.2013
Godina : 36
Lokacija : Neoplanta

Security is in da house \m/ Empty
PočaljiNaslov: Re: Security is in da house \m/   Security is in da house \m/ EmptySre Okt 23, 2013 10:35 am

Ma neeeee, ja to kazem samo ovako, red radi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Security is in da house \m/ Empty
PočaljiNaslov: Re: Security is in da house \m/   Security is in da house \m/ Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Security is in da house \m/
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Monbu Novi Sad :: Dobrodošlica :: Predstavite se-
Skoči na: